середа, 16 вересня 2015 р.

Кров заради життя. ( відео )

Українським бійцям не вистачає донорської крові. Щоб виправити ситуацію – в обласній клінічній лікарні імені Мечникова проведуть акцію, в ході якої кожен охочий зможе стати донором та врятувати життя.
Життя в кожній краплі крові. Обласна клінічна лікарня імені Мечникова вже більше року приймає поранених в зоні АТО українських бійців. Скільки за цей час врятували життів – лікарі рахувати не беруться. Проте, кажуть, перелили близько тони донорської крові. А без неї вилікувати і одного бійця – неможливо.
Тут зі складними випадками стикаються кожного дня. Лікарі звикли реагувати миттєво та професійно. Розповідають, бійці, які не мали шансів вижити - стають на ноги. А після реабілітації - можуть самостійно пересуватися та вести звичний спосіб життя.
Наразі в стінах лікарні знаходяться шістдесят бійців на різних етапах лікування. А в відділенні реанімації у важкому стані близько 20 поранених захисників Вітчизни. Всі вони потребують донорської крові.
Допомогти захисникам Батьківщини та здати кров можна буде 21го вересня в лікарні імені Мечникова. Акція розпочнеться о 10й годині. З собою необхідно мати паспорт.