понеділок, 21 вересня 2015 р.

Українська малеча продовжуює мандрувати світом. ( відео )

Цього разу діти переселенців із зони АТО відправились до наших західних сусідів. Майже 2 тижні маленькі подорожні відпочиватимуть у Польщі. Там на них вже чекають різномантні екскурсії, ігри та інші розваги. Тож, дітвора їде із найкращими сподіваннями.
Дніпропетровськ, як точка відправлення для українських мандрівників. Саме з нашого міста діти переселенців та учасників АТО вже розпочинали свої подорожі Європою. Так і цього разу за співпраці Дніпропетровської облради та польської сторони українська малеча поїхала до наших західних сусідів. Майже 2 тижні 20 дітей розважатимуться та відпочиватумуть у дитячому таборі біля Любліну. Тож, дітвора чекає на свою мандрівку в гарному гуморі та із не аби-якими сподіваннями.
Самі ж мандрівники вважають, що ця поїздка стане для них чудовим досвідом і вони привезуть із собою багато нових вражень. Подорож профінансувала приймаюча сторона. Захід відбувається в рамках Люблінської програми "Разом з Україною. Гуманітарна допомога". Це вже третя група дітей, яка проходитиме реабілітацію в Польщі.
А поки дітвора радіє майбутньому відпочинку, дорослі дякують за таку допомогу. Адже малеча перенесла значні потрясіння і дехто з них важко переживає різку зміну середовища. Проте, поїздка, впевені, стане чудовим подарунком для маленьких українців.