пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

Двадцять п’ять років як не бувало. ( відео )

Депутати першого скликання дніпропетровської міської ради зібралися, аби поділитися новинами з власного життя та згадати минулі часи. Колись саме ці люди були рушійною силою нашого міста. Як же склалася їхня доля зараз – подробиці від нашої знімальної групи.
Посмішки, спогади, вірші та довгі монологи. Колись ці люди разом приймали важливі для Дніпропетровська та його жителів рішення, а нині майже не бачаться. У п’ятницю зустрілися вперше за довгий час. У пані Лідії на очах сльози. Жінка згадує, які проблеми доводилося вирішувати у важкі дев’яності. Це і контроль за якістю хліба, і безкоштовне дитяче харчування. Та головне сьогодні для неї - емоції, які подарувала зустріч.
Пан Юрій теж був депутатом першого скликання. Свій досвід використовує і нині, як персональний радник виконуючої обов’язки міського голови Галини Булавки. Тоді, згадує чоловік, депутати були першопрохідцями, тож на їхні плечі лягла велика відповідальність.
А ось цей чоловік був депутатом міської ради аж п’ять разів поспіль, тож порівнювати йому є що. Деякі тенденції, на думку пана Володимира, залишаються незмінними. Насправді активних та відповідальних депутатів мало, на їхньому ентузіазмі далеко не доїдеш, говорить він.
Галина Булавка наголосила, у цих людей є чому повчитися, адже саме вони заклали фундамент у розвиток демократичної України. Крім приємних слів і привітань, до двадцять п’ятої річниці обрання цих депутатів міськрада підготувала і грамоти.