четвер, 17 вересня 2015 р.

Дарувати повноцінне життя. ( відео )

В лікарні імені Мечникова завдяки новій технології стало можливим зберегти кінцівки людям, постраждалим навіть у найскладніших випадках. Подивитись на методику та оцінити роботу дніпропетровських медиків приїхали їх колеги. В чому секрет успішного лікування дізнавались також і наші журналісти.
Боєць, на прізвисько Мазепа, добровольцем пішов служити в АТО. Під час сутички з сепаратистами підірвався на вибухівці. Та навіть перебуваючи у стані шоку добре розумів - нога підлягає ампутації – розповідає постраждалий.
Постраждалі з зони АТО, часто поступають у лікарню імені Мечникова у такому тяжкому стані. Травми, які отримують бійці, загрожують їхньому повноцінному життю. Та медики  розробили нову технологію, завдяки якій вже врятували багатьох пацієнтів. Полягає вона у поетапному лікуванні, яке є значно ефективнішим – каже завідувач травматичного відділення.
Колеги дніпропетровських лікарів оцінили нову методику. Кажуть, це дійсно прорив у сучасній медицині. Адже завдяки цій технології стало можливим зберегти кінцівки багатьом людям.
Лікарі вже врятували 75% пацієнтів, кінцівки яких знаходились під загрозою ампутації. Та на цьому не зупиняються. Й надалі шукатимуть нові методики та покращуватимуть якість медицини.