середа, 2 вересня 2015 р.

Обережно, шахраї! ( відео )

Випадки інтернет злочинів  дедалі частішають. Довіра до працівників банків, продавців інтернет магазинів та смс повідомлень про виграш у лотерею - можуть зіграти з вами поганий жарт. Як не опинитись жертвою любителів легкої наживи та уберегти свої гроші від шахраїв -дізнавались мої колеги.
Як це кинути гроші в  безодню – добре знає  Дана Ільницька. Протягом багатьох років  вона користувалась інтернет шопінгом – недорого , швидко й дуже просто. Але після останніх подій дівчина зареклася – тепер тільки реальні покупки.
І таких випадків безліч. Щодня тисячі українців стають жертвами Інтернет шахраїв. За словами фахівців найчастішими причинами фінансових махінацій слугують банківські переводи, мобільний звязок та Інтернет покупки.
А що стосується Інтернет шопінгу , то тут не все так просто. В першу чергу фахівці радять не купувати товар на сумнівних сайтах. І звертати увагу на номер рахунку  продавця. Якщо там вказані усі данні та номер закріплений за банком  – то ймовірність того, що ви повернете свої гроші велика.
Але якщо ви сплатили вартість товару  на електронний гаманець – можете сміливо прощатись із статками.
І пам’ятайте. Нікому не відсилайте свій номер телефону або особисті данні. Якщо вам прийшло сумнівне СМС-повідомлення , або ж незрозуміле Інтернет посилання , ігноруйте їх та  не полінуйтесь подзвонити  оператору банку. Уточніть інформацію. Тоді ваші гроші будуть у безпеці.