субота, 12 вересня 2015 р.

Святкування дня міста у Дніпропетровську – це не пиво та горілка. ( відео )

Першочергово для людей це можливість згуртуватися. Цьогоріч жителів Дніпропетровська порадували насиченою культурною програмою. У центрі міста багато сюрпризів від музею українського живопису.
Раніше тут був просто занедбаний та темний провулок – тепер за допомогою меценатів  музею українського живопису він перетворився на справжній рай для естетів. На честь дня народження Дніпропетровська – офіційно перерізали стрічку. Багато людей вже пройшлися цією алеєю творчості. Дехто вже навіть встиг поділитися враженнями.
Також представники музею підготували ескіз картини – портрет Дніпропетровська. Розфарбувати його запросили всіх бажаючих. Свої мазки встигла залишити на полотні і Поліна. В такій колективній творчості дівчина вбачає велику місію.
Андрій займається новим видом мистецтва, або навіть новими технологіями. Хлопець може зробити будь-який об’єкт за допомогою три-де принтеру. В Україні такий процес ще в новинку, але впевнений чоловік  стане звичною справою  і в буденному житті.
оволодіти новітніми  технологіями мав нагоду кожний бажаючий.  А ще повчитися малювати, подивитися виставку картин художників та навіть бійців, що займаються арт-терапією.