четвер, 10 вересня 2015 р.

Справжні скарби спробують знайти Дніпропетровці. ( відео )

У меморіальному будинку музеї Дмитра Яворницького презентували квест, який носить назву «Скарби Яворницького».  Учасники змагання  будуть шукати цікавинки у парку імені Шевченка а також поглибляться у життя видатного українського діяча. Разом із першими учасниками дізнавалися умови участі у грі і наші журналісти.
Дмитро Яворницький – історик, письменник та просто видатний український діяч. Працівники меморіального будинку Яворницького запевняють – його вклад у розвиток нашої держави безцінний. Саме тому команда музею вирішила створити квест, який познайомить із життям та культурною спадщиною Дмитра Івановича у цікавій, ігровій формі.
Працювали над квестом декілька місяців – намагались зробити все якнайкраще. Вся команда музею доклала до гри свої старання та вміння. Зрештою – результатом задоволені, але згадують, реалізовувати заплановане було непросто.
На презентацію гри прибуло 10 учасників – їх поділили на дві команди. Спочатку розповіли правила квесту, а потім з*ясували яка команда стартує першою. Лідерство тут визначають знання  – гравці відповідали на питання з історії міста.
По черзі команди вирушили виконувати  свої завдання. Спочатку ті, хто переміг у вікторині, а вже потім  й інші. Гра проходила у парку Шевченка  – саме там заховані ті самі цікавинки, які повинні знайти учасники перегонів.
Не менше години гравцям доведеться провести бігаючи парком. Хлопці із дівчатами будуть пізнавати цікаві історичні знахідки та проявляти свою кмітливість. Перевірити власні сили та знайти всі скарби Яворницького можете й ви. Квести проходитимуть двічі на місяць, або в будь який інший час – для цього потрібно зібрати свою команду. Для участі у змаганнях потрібно лише бажання, але  у нагоді стануть і телефон з інтернетом та зручне взуття.