пʼятниця, 25 вересня 2015 р.

Вклали гроші у будівництво, а залишились з порожніми кишенями і без квартир. ( відео )

Ошукані інвестори житлового комплексу Нова Перемога зібрались біля ОДА на акцію протесту. Вони дізнались, що компанія-забудовник оголосила про ліквідацію, а це кінець всім сподіванням. Люди у відчаї та вимагають, щоб їм дали можливість самотужки добудувати комплекс. Подробиці далі.
«Житловий комплекс «Нова Перемога» розташований в упорядкованій частині Дніпропетровська, в безпосередній близькості від зони відпочинку на березі р. Дніпро, в районі з розвиненою інфраструктурою і зручними транспортними розв'язками». Ця реклама досі є в Інтернеті. Більш того, забудовником вказано – комплекс зданий в експлуатацію в 2014 році. Насправді будівництво заморозили ще в 2009.
Забудовника теж нема – як тільки запахло смаленим, змінив прізвище, зняв усі гроші і втік закордон. Активісти підрахували – врожай шахрая склав більш ніж 600 млн гривень, по старому курсу. Свої збереження у будівництво вклали більше сотні сімей, хтось купив одразу кілька квартир. Вони досі поневіряються по судах та оббивають пороги інстанцій.
Вікторія Бурякова – мати-одиначка. Аби купити квартиру в новому комплексі, продала стару.
Валентин Бунякін теж бажає, аби влада нарешті втрутилась. Сам за фахом юрист, боровся до останнього, але досі все було марно.
Матеріали справи по Новій Перемозі – це 77 томів. Валентин вивчив їх всі і дійшов висновку – проект з самого початку був шахрайським.
Кілька років тому компанію-забудовника продали кіпрській фірмі. А вона оголосила про ліквідацію підприємства. Ошукані побоюються, що залишаться ні з чим. На акцію прийшла лише маленька частина – ті, хто ще не зневірився.
З ОДА до пікетників вийшов голова управління ЖКГ та повідомив, що їх звернення передали до міського управління. У понеділок ошукані вкладники зберуться під обласною прокуратурою. Правди шукати.