вівторок, 1 вересня 2015 р.

Перше вересня – перший крок у студентське життя. ( відео )

День знань відзначили в усіх вишах країни. У Дніпропетровському гірничому університеті зі святом теж не забарились. До університецької родини прийняли більше півтори тисячі першокурсників. На них чекала посвята у студенти, концертна програма та ще чимало цікавого.
У сім’ї НГУ чергове поповнення. У число  студентів посвятили нове покоління першокурсників. Вперед до знань, нових знайомств та веселих буднів крокує й Микола. З дитинства хлопець мріяв стати юристом та впевнено йшов до своєї мети. Й ось він у числі студентів, хлопець говорить труднощі його не лякають.
А ось Дар’я вступила до вишу за порадою друзів й не пошкодувала. Дівчина старанно готувалася до початку навчального року і впевнена тут на неї чекає чимало цікавого.
Перше вересня – перший день студентського життя.  Не спати всю ніч, вивчити 150 білетів за один день, приготувати обід на 10 гривень. Такі вони будні першокурсника. Та ці вчорашні абітурієнти до таких випробувань - готові та знають яким повинен бути справжній студент.
Та ось довгоочікувана посвята у студенти. Синхронно присягу на вірність університету склало більше півтори сотні першокурсників.
Після посвяти вчорашні абітурієнти вже з гордістю називають себе студентами. Та досвідчені старшокурсники поспішають їх розчарувати. Адже  як говорять  - курка не птах, а першокурсник не студент. Тож вважати цих юнаків та дівчат повноцінними членами університетської родини зможуть лише після першої сесії.