вівторок, 22 вересня 2015 р.

19-20 вересня у Дніпропетровську відбувся восьмий міжнародний аніме-фестиваль «Акіхабара». ( відео )

Фестиваль зібрав більше тисячі гостей, всі мали змогу спробувати себе у ролі персонажу із аніме, улюбленої книги чи комп’ютерної гри або ж просто подивитися на цікаві вистави та побувати на майсер-класах. Разом із учасниками фестивалю поринули у світ фантастики і наші журналісти.
Цей аніме-фестиваль геть відриває від реальності. Коридорами ходять герої із аніме, комп’ютерних ігр, фільмів та коміксів.  Учасники не тільки зовні копіюють улюбленого персонажа, а ще й майже повністю поринають у його життя.
Участь у шоу багатьом косплеєрам далася нелегко – готувалися не один місяць, репетували кожного дня. І це вже не кажучи про елементи образу - грим, незручні костюми та важкі обладунки. Але задля того щоб бути подібним на улюбленого героя учасники готові на будь що, кажуть, цікавою справою займатися легко.
Таке сценічне вбрання можна не тільки продемонструвати, а ще й навчитись робити власноруч. Микола вже кілька років виробляє обладунки, а сьогодні приїхав для того, щоби навчити всіх бажаючих робити легкі та зручні елементи костюмів.
Окрім костюмів на фестивалі можна було навчитись й іншим ікавинкам. Для учасників проводили майстер класи з орігамі та театральних постановок, розповідали про особливості японської культури та проводили різноманітні конкурси. Організатори впевнені, саме це приваблює таку кількість людей.
На великій сцені всі мали змогу продемонструвати свої таланти та поборотися за перемогу в одній з чотирнадцяти номінацій. І новачки, і вже досвідчені учасники фестивалю співали, танцювали  та дивували театральними постановами. Кожен залишився задоволеним, адже, як кажуть самі учасники, головне не перемога, а участь.