четвер, 17 вересня 2015 р.

17 серпня рятувальники відзначають професійне свято. ( відео )

У Дніпропетровську урочисто привітали всіх тих, хто щодня оберігає наші життя. Заслуги пожежників, працівників аварійно-рятувальних служб та інших спеціальних формувань урочисто відзначили почесними грамотами та орденами. Не обійшлося й без теплих слів від колег та посадовців. Вітали рятувальників і наші журналісти.
Старший сержант Черевата – рятувальник. Будучи ще зовсім юною тендітна медсестра вирішила – допомагати людям можна не тільки в медзакладах. Роздумів у жінки навіть не виникало, адже вся її сім’я працює у службі з надзвичайних ситуацій. Каже, будні рятувальника непрості, але роботу свою Наталія любить.
Сьогодні жінка одна із тих, кого удостоїли  почесної нагороди. Наталії присвоїли орден учасника бойових дій.  Рятувальниця тиждень тому повернулася з зони АТО, на ротацію вона виїжджала втричі. Згадує, на війні було дуже тяжко.
Такі мужні та сильні жінки, як на Наталія – приклад для маленької Лізи. Шестикласниця вже другий  рік навчається допомагати людям у надзвичайних ситуаціях.  Сьогодні дівчинка разом із шкільною командою юних рятувальників  приїхала привітати дснсників, а у майбутньому бачить себе такою ж як і вони.
Окрім орденів та почесних грамот на рятувальників чекало ще чимало приємних сюрпризів – діти співали та танцювали, а колеги та посадовці  висловили слова подяки героям.
Загалом на плацу привітали та нагородили близько півсотні рятувальників. Більшість із них отримали нагороди за участь у бойових діях, а інші – за сміливість та професіоналізм  у ліквідації надскладних надзвичайних ситуацій.