четвер, 27 серпня 2015 р.

GromadaFest в самому розпалі. ( відео )

Вже другий день учасники всеукраїнського волонтерського форуму активно обмінюються думками та досвідом. Активісти з усієї країни дивують один одного незвичними презентаціями та проектами. А круглі столи, які активно анонсували організатори фестивалю, користуються не аби якою популярністю. Як саме вони проходять бачили мої колеги.
GromadaFest продовжує притягувати волонтерів з різних куточків України. І хоч ажіотаж навколо виставки воєнпрому, що стала  центром уваги в перший день, вже спав, та людей не меншає. Тепер волонтери беруть активну участь у круглих столах, де обговорюють проблеми, з якими найчастіше зіштовхуються у своїй роботі. Не менш популярні й презентації волонтерських проектів, які вражають своєю новизною.  Адже, багато з них дають можливість поглянути на розвиток країни під новим кутом.
Форум був організований спільними зусиллями Дніпропетровської облдержадміністрації, її голови Валентина Рєзніченка та небайдужих громадян. Тим, як він проходить задоволені і організатори, і його учасники. Адже, подібний захід дає можливість відкрити для себе щось нове і не повторювати чужих помилок. Таким чином, круглі столи стали чудовим місцем для плідного спілкування представників волонтерського руху та органів державної влади.
Такий формат проведення форуму є оптимальним, вважають волонтери. Адже можливість обговорити соціально – економічні питання дає багато інформації для роздумів. За думкою активістів, якщо GromadaFest проходитиме в такому ключі до самого завершення – на країну чекає багато змін в кращий бік.