середа, 26 серпня 2015 р.

GromadaFest в Дніпропетровську. ( відео )

Відсьогодні, наше місто стало офіційним центром волонтерського руху в Україні. Форум, що об’єднав активістів з усієї країни, триватиме майже тиждень. Тож, його учасники збираються використати цей час із користю.
Найближчі 5 днів – Дніпропетровськ буде офіційною волонтерською столицею України. Форум GromadaFest було створено за плідної співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації, її голови  Валентина Рєзніченка та активістів. Майже тиждень небайдужі люди з усієї держави зможуть обмінюватися досвідом один з одним. На них чекають круглі столи з різних тем, виставка здобутків воєнпрому та обговорення проблем, що перешкоджають більш плідній роботі волонтерів.
Нещодавно подібний форум відбувся в Києві. Він же і встановив високу планку проведення  подібних заходів. Тож, організатори Дніпропетровської GromadaFest зробили все можливе аби місцева  виставка здобутків  воєнпрому пройшла на якісно новому рівні.
Гості та глядачі виставки почали збиратись ще до її офіційного відкриття. Хтось прийшов просто подивитися на представлені стенди, та переважна більшість спілкується з присутніми виробниками. Тут можна знайти все, чого забажає душа військового. Від форми та взуття до засобів індивідуального захисту  і комп’ютерів. Виробники, в свою чергу, охоче відповідають на питання та презентують свою продукцію.
Проте, однією виставкою воєнпрому форум не обмежився.  На волонтерів чекають круглі столи та перемовини. Протягом 5 днів активісти спробують знайти шляхи вирішення проблем, що виникають під час їхньої роботи. Гості з усієї України зможуть побачити презентації найактуальніших волонтерських проектів.
Відтак, волонтерські організації та окремі активісти сподіваються, що цей форум стане над корисним для їхньої роботи. Адже обмін досвідом допоможе їм подолати проблеми і підняти свою роботу на якісно новий рівень.