середа, 26 серпня 2015 р.

Дорога має бути безпечною. ( відео )

Щоденно тисячі дніпропетровців користуються громадським транспортом й не підозрюють, що ризикують своїм здоров’ям. Для того аби скоротити можливість аварійних ситуацій до мінімуму проводять спеціальні профілактичні рейди.
Цього разу перевірили перевізників по двом маршрутам 740 та 205 за сполученням Дніпропетровськ - Новомосковськ. Плановий контроль провели спільно з представниками Державтоінспекції та укртрансінспекції. Долучилися до перевірки й організація громадський контроль та спілка автолюбителів.
Водії-привиди на дорогах Дніпропетровська. Під час чергового контрольного рейду   перевізників по маршруту Дніпропетровськ – Новомосковськ більшість водіїв просто зникали зі свого робочого місця. Залишив маршрутку на стоянці та пішов у невідомому напрямку. Представники Державтоінспекції говорять, що це означає лише одне – водіям є що приховувати. Вже перша перевірка стала тому підтвердженням. Контрольна група виявила недоліки технічного стану транспорту по маршруту 205. Незначні на перший погляд відхилення від норми є врай небезпечними для життя пасажирів.
На маршруті 740 ситуація – не краща. В транспорті, що пройшов перевірку - відсутні позначки аварійного виходу, не має водій й інформації про страхову компанію, із якою співпрацює його підприємство. Вогнегасник та аптечку знайти також не вдалося.
На якість транспортних послуг люди скаржаться не рідко. Нарікань від пасажирів чимало, тому такі перевірки є систематичними. Щодня до облдержадміністрації надходять десятки прохань про допомогу й ігнорувати їх просто не можуть.
Загальним недоліком для більшості перевізників є відсутність будь-яких візуальних знаків. Визначити номер маршруту ви просто не зможете, адже на табличках є інформація лише про напрямок руху транспорту.
За результатами перевірки вдалося виявити чимало недоліків у роботі перевізників Дніпропетровщини. Всі вони отримають відповідні покарання.