середа, 26 серпня 2015 р.

Програма - антистрес. ( відео )

В Дніпропетровську малюватимуть борщ і робитимуть букети з овочів. Незвичний фестиваль проведуть вже в ці вихідні. Всіх охочих навчать простим способам економії та боротьби зі стресом.
Сьогодні споживачам все важче спокійно сприймати підвищення цін в магазинах, коливання валюти та новини зі Сходу України. Як наслідок - поганий настрій та затяжні депресії. Проте жити в стані стресу неймовірно шкідливо для здоров’я та гаманця. Навчити громадян  легше  переживати складні життєві ситуації вирішили організатори фестивалю "Антипаніка".
На фестивалі настрій підніматимуть різноманітними способами: навчать охочих медитувати, танцювати та навіть малювати борщ. А для малечі збудують іграшкові картонні будиночки. Також відвідувачі робитимуть  капці зі старих газет та пластмасових пляшок. А жінкам розкажуть, як зробити домашнє прибирання корисним для фігури та сімейого бюджету.
Ми вирішили запитати громадян, як вони долають стреси. На думку Олексія, найкращий спосіб тримати себе в формі це чередувати фізичні та розумові навантаження. Тому після роботи він катається на велосипеді.
Фестиваль «Антипаніка» проведуть в останні вихідні літа - 29-30 серпня. В парку Дружби. Початок о 10 годині.