вівторок, 4 серпня 2015 р.

В Дніпропетровську турбуються про братів наших менших. ( відео )

Незабаром, в місті стартує новий соціальний проект «ЗооТурбота». Задля його реалізації активна молодь, міська рада та волонтерські організації спільно працюють вже не один місяць. Що ж цього вийшло? – дізнавалася наша знімальна група.
Дніпропетровський зоопарк постане наче фенікс із попелу. Вже багато років домівка для тварин, м’яко кажучи, занедбана. Наврядчи багато людей пам’ятають, коли востаннє були у звіринці. Проте, вже найближчим часом розпочнуть реконструкцію кількох вольєрів для вовків.
Далі – більше. Згідно із задумом звіринець буде повністю реорганізований. Куратори проекту планують створити справжній парк відпочинку. Повністю відремонтують тротуари, поставлять онлайн- відеокамери, влаштують зони анімалотерапії та точки Wi-Fi. Для дітей проводитимуть різноманітні івенти та екскурсії. Словом – реанімують наш зоопарк.
Долучитися до проекту може кожен бажаючий. Допомогти фінансово чи стати «опікуном» для мешканців звіринцю. Таким чином, вже наступного літа зоопарк на Комсомольскому острові стане комфортним місцем проживання для тварин, та приємного відпочинку для людей.