понеділок, 31 серпня 2015 р.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» та партія Віталія Кличка «Удар» пліч о пліч йтимуть на майбутніх виборах. ( відео )

Про це вони офіційно заявили на з’їзді, що відбувся 27-го серпня в Києві. Однак, особливого резонансу подія не викликає, адже ці політичні сили вже давно співпрацюють для досягнення спільних цілей. До яких наслідків призведе злитя двх політичних сил - дізнавалися мої колеги.
Відтепер, «Солідарність» та «Удар» спільними зусиллями працюватимуть на українській політичні арені. Своїм об’єднанням Блок Петра Порошенка та партія Віталія Кличка створили найбільшу парламентську фракцію на теренах України. На сьогодні вона налічує майже 150 чоловік. Самі ж політики називають це злиття завершенням процесу. Адже ці сили вже давно разом досягають спільних цілей та підтримують одна одну.
Представники обох партій вважають, що це об’єднання політичних сил піде тільки на користь і не викличе непорозумінь між новими однопартійцями. Гліб Пригунов каже, що вони вже досягли взаєморозуміння стосовно засад, на яких проходитиме місцева виборча кампанія та обговорили спільні списки кандидатів.
Самі ж політики обіцяють, що їхнє об'єднання  в "Удар Солідарність" не буде марним, а принесе багато користі в життя українців. Нову ж назву обиратимуть лише після завершення місцевих виборів, аби не відволікатися від своїх основих цілей.