вівторок, 18 серпня 2015 р.

Дніпропетровські волонтери турбуються про військовослужбовців. ( відео )

На центральному залізничному вокзалі спеціально виділили місце для того, щоб солдати могли в комфортних умовах відпочити перед відправленням. Там на них чекають напої та їжа. Такою турботою волонтери намагаються хоч трохи покращити нелегке життя бійців.
Зона очікування для військовослужбовців тепер є і в Дніпропетровську. Раніше бійці, які проїздом залишалися в нашому місті були вимушені чекати свій потяг де - інде. Однак, тепер їхнє перебування в Дніпропетровську стало значно комфортнішим. Зусилля волонтерських організацій не були марними - на території  центрального залізничного вокзалу, створили  спеціальну зону для військових. В її межах бійці можуть насолодитися спокоєм та нормально відпочити.
Меблі надало керівництво вокзалу, а от їжу та напої волонтери купують самі. Така волонтерський пост вже 3 на території України. Перший заснували у Харкові. Тож, саме на їхньому досвіді і облаштовували залу на Дніпропетровському вокзалі.
Такою увагою солдати задоволені. Адже, тепер вони не відчувають себе відчуженими від громадськості. Тут бійці можуть відпочити, поспілкуватися із психологом та отримати необхідну інформацію. На знак подяки, військовослужбовці залишають шеврони, берети та інші подарунки.
На сьогодні, у штаті волонтерського пункту допомоги військовослужбовцям нараховують більше ста осіб. Всі вони прикладають свої зусилля задля того, щоб бійці могли відволіктися від жахів війни і швидше повернутися до нормального життя.