вівторок, 25 серпня 2015 р.

Демобілізованих бійців із зони АТО перетворять на майбутніх програмістів. ( відео )

Школа ІТ підготовки вже розпочала свою роботу. Незабаром, вчорашні солдати оволодіють основами користування ПК та вивчать ази програмування. Як проходив перший день навчання дізнавалися мої колеги.
Демобілізація – це початок нового життя. Бійці, що вже повернулися зі Сходу зіштовхнулися з новою проблемою: де тепер працювати? Адже, багато з них звільнилися зі своїх робочих місць та втратили професійні навички. Однак, Дніпропетровська облдержадміністрація разом із небайдужими людьми знайшли вихід. Відтепер, учасників АТО безкоштовно навчатимуть основам програмування.
Організатори програми не збираються обмежитися лише Дніпропетровськом. У їхніх планах поширити рух по всій області аби допомогти освітою усім демобілізованим воїнам на Дніпропетровщині. Такі курси – чудовий квиток у майбутнє, - вважають самі студенти ІТ- школи.
Представники Центру допомоги учасникам АТО вважають, що ця освітня програма зможе пришвидшити та полегшити соціалізацію та інтеграцію бійців у суспільство. На їхню думку, навчання надасть солдатам можливість знайти для себе щось нове, а набуті навички допоможуть демобілізованим бійцям знайти себе в новій сфері діяльності. Враховуючи недостачу професійних web та php програмістів – без роботи випускники не залишаться.
Організатори програми сподіваються, що їхній рух стане популярнішим і до них долучаться інші освітні заклади та ІТ – школи. Адже своїми діями вони намагаються допомогти тим, хто захищав Україну. Відтак, обіцяють про бійців не забувати і надалі надавати їм можливості для розвитку.