вівторок, 25 серпня 2015 р.

З днем народження, синьо – жовтий. ( відео )

Національний стяг вшанували в усіх містах нашої держави. Не став винятком й Дніпропетровськ. Незалежна та вільна. Про таку країну мріють мільйони українців. Свято національного прапора об’єднало їх у цьому бажанні.
Традиційно на святі прапора  юнакам та дівчатам, що народилися у цей день, вручають паспорти. Серед них і Ростислав.  На урочистості він прийшов у вишиванці. Для хлопця День національного стяга – свято особливе. Він з гордістю називає себе патріотом і радіє, що отримав  документ громадянина України.
Прийшли на свято й ті, для кого синьо – жовтий  став бойовим оберегом.  В руках Михайла – національний стяг. Майже рік хлопець провів на передовій. Служив у складі національної гвардії біля Херсона та Маріуполя. Увесь цей час прапор супроводжував бійця у гарячих точках.
Синьо – жовтий стяг – візитна картка українця.  Це предмет гордості, своєрідний оберіг та символ свободи. День Державного прапора став ще одним  приводом показати – я патріот. Сьогодні дніпропетровці прикрасили двоколором свої домівки одяг та транспорт. 8462, 8442
Урочисту частину закінчили патріотичним велопробігом. Близько сотні дніпропетровців проїхали вулицями міста з прапорами України.