понеділок, 3 серпня 2015 р.

Спустошені склади – вичерпані запаси. ( відео )

Придніпровська Теплоелектростанція припинила свою роботу. Такі дії вимушені, виною - нестача вугілля. На складах залишилась остання тонна , а цього не вистачить навіть на добу – зізнається керівництво Придніпровської ТЄС . Тож чого чекати Дніпропетровцям, та до чого може призвести перекриття найголовнішої енергетичної артерії області – дізнавались мої колеги.
1 серпня найголовніша енергетична артерія Дніпропетровщини – вимушено припинила свою роботу. Запаси вугілля спустошені – тож працювати Придніпровській теплоелектростанції - ні з чим.
Втрачати час не збираються - Простій Придніпровська ТЕС планує використати з користю. Для накопичення запасів вугілля. Але й тут виникають проблеми. Постачання вугілля – немає, і грошей на придбання його закордонних аналогів теж.
Придніпровська ТЕС не працюватиме до початку опалювального сезону. У разі, якщо гроші не знайдуть – Дніпропетровщина цієї зими ризикує залишитись без електроенергії. Але за словами керівництва підприємства , вони будуть шукати всі можливі варіанти вирішення проблеми. Щоб робітники не втратили роботу, а дніпропетровцям не довелось на зиму запасатись дровами.