четвер, 6 серпня 2015 р.

Цигарки або солодощі. ( відео )

В дніпропетровську борються з курінням. Фестиваль, присвячений здоровому способу життя проведуть в суботу на площі Героїв Майдану. Під час концерту волонтери пропонуватимуть перехожим обміняти цигарки на цукерки.
Свій власний експеримент провели і наші журналісти. Подробиці - далі у сюжеті.
Сьогодні в Україні палить кожен третій. З цією проблемою вже багато років борються представники громадських організацій. Влаштовують різноманітні акції, фестивалі, концерти. Активісти кажуть: в Україні не вистачає якісної реклами здорового способу життя.
Цьогорічний фестиваль проведуть  вже в суботу. Організатори обіцяють концерт та спортивні розваги. Також волонтери пропонуватимуть перехожим обміняти цигарки на солодощі. Сподіваються, таким чином заохотити до здорового способу життя.
Ми вирішили провести власний експеримент. Придбали цукерки та спробували обміняти їх на цигарки. На нашу пропозицію погодився Віталій. Одразу ж погасив цигарку та забрав недопалок. Бо урну поблизу так і не знайшов. Каже: вони у центрі міста - рідкість. Ми свій вибір вже зробили та відмовилися від згубної звички палити.  до того ж закликаємо вас. А обміняти цигарки на цукерки можна буде  в суботу 8 серпня на центральній площі Дніпропетровська.