вівторок, 25 серпня 2015 р.

Чергове поповнення у лікарні ім. Мечникова. ( відео )

Вихідними сюди доставили шістнадцятьох важкопоранених бійців. Всі вони отримали міно-вибухові та вогнепальні поранення. Наразі після оперативного втручання стан бійців стабільний. Як лікарі боролися за життя наших захисників дізнавалися мої коли.
Рятувати життя пораненим доводиться все частіше. Перемир’я лише на словах, тому роботи у лікарів чимало. Цього разу бійців доставили з Авдіївки та Мар’янки.  Десять з них знаходяться у вкрай важкому стані. Всі поранені пройшли реанімаційні зали. Наразі стан більшості з них стабільний та є й ті за чиє життя лікарям ще доведеться поборотися.
Анатолія доставили до лікарні 22 серпня. До подій на Сході він працював хліборобом та трудився на землі. А сьогодні має її боронити. Чоловіка привезли у  лікарню у важкому стані. Під час бойового завдання він та шестеро побратимів підірвалися на міні. Все сталося минулого тижня під Маріуполем. Наразі робити будь-які прогнози зарано та Анатолій вже будує плани на мирне майбутнє.
Кожного дня до лікарні ім. Мечникова продовжують доставляти бійців. За останню добу сюди привезли ще трьох важкопоранених.