вівторок, 11 серпня 2015 р.

Останнє засідання комісії з перейменування не стало останнім.

Через протести городян, які не погоджуються з рішенням про зміну назви мегаполісу та вулиць, відбудуться ще одні збори. 80% городян не хочуть перейменування, і всупереч думці людей змінювати назву  міста не можна, наполягають депутати від Опозиційного блоку.
Борислав Хуторський – депутат Дніпропетровської міськради від Опозиційного блоку (Есть сегодня 21 век. Я призываю всех понимать, что опрос жителя должен быть каждого, подпись жителя должна быть каждого. И если мы привыкли создавать ОСМД 51-м процентом голосов, то давайте создадим переименование таким же процентом голосов)
На таку пропозицію ні за яких умов не хочуть приставати активісти, які виступають за зміну назв. Тож зчинили галас і зірвали роботу комісії. Головуюча закрила засідання, наступні збори – у п’ятницю.
Жителі самарського району не один місяць воюють за те, аби лишили в спокої ім’я їхньої вулиці Фабріциуса. Про те, що це революційний діяч знає мало хто, говорять люди, тож не треба й чіпати цю назву.
Ініціативна група ходила на засідання комісії, сподівались, їх все ж почують,  аж ні – люди говорять, практично всі пропозиції з перейменувань без урахування думки городян ухвалюють одностайно.
Люди наполягають, робота комісії – непрофесійна, думку городян не враховують, тож члени цих зборів просто не мають права говорити від імені всього міста. Містяни переконані, потрібен референдум із цього питання. Законопроект про місцеві референдуми вже вніс на розгляд парламенту народний депутат України Олександр Вілкул. Крім того, до проекту політика «Збережемо місту ім’я» щоразу приєднується все більше і більше дніпропетровців, адже розуміють, якщо сидіти, склавши руки, назву міста змінять силоміць.