середа, 5 серпня 2015 р.

Дніпропетровськ – центр Європи в Україні. ( відео )

У середу, 5-го червня, відбулося урочисте підписання протоколу про наміри щодо співпрацю між Дніпропетровською облдержадміністрацією та Асамблеєю Європейських Регіонів. Досвід такого співробітництва є унікальним. Відтак, його будуть поширювати по всій Україні.
Дніпропетровськ став опорною точкою Асамблеї Європейських Регіонів в Україні. Після підписання протоколу саме наше місто отримає всебічну підтримку Європи. Свій вибір локації представники АЄР пояснили просто: наш регіон – негласна столиця стабільності, компромісу та миру в державі. До того ж нікуди не зник і багаторічний досвід плідної співпраці.
Представництво АЄР в Дніпропетровську –  перше в Україні. І європейський досвід, набутий нашим регіоном, будуть практикувати в інших областях. Тож, саме з Дніпропетровщини почнуть запровадження сучасних європейських практик. Що, в свою чергу, пришвидчить соціальний та економічний розвиток всієї країни.
За словами Ханде Бозаті Дніпропетровщина має гарну репутацію в Європі, серед українських регіонів. Також, наша область – своєрідні інвестеційні ворота в країну. Відтак, ефективна реалізація амбіційних цілей Дніпропетровщини стане чудовим прикладом об’єднання для всієї України.