понеділок, 17 серпня 2015 р.

Чергове поповнення у лікарні ім. Мечникова. ( відео )

Минулого тижня  сюди доставили 31 – го важкопораненого бійця. Всі вони отримали міно-вибухові та вогнепальні поранення. Наразі після оперативного втручання стан бійців стабільний.
Кваліфіковані лікарі та небайдужі волонтери продовжують рятувати життя. За останній тиждень більше трьох десятків бійців з Водяного, Опитного та Новгородівки пройшли реанімаційне відділення лікарні ім. Мечникова. Лікарі говорять, дванадцятьох бійців вони буквально витягли з того світу. Зараз ці бійці під*єднанні до апаратів штучної вентиляції легень. Дихати самостійно вони не в змозі. А ось їхні побратими  відновлюють сили  у палатах хірургічного відділення. Олексія доставили до лікарні минулого тижня. Він майже рік провів на передовій. Воювати на Схід пішов добровольцем. В ніч з 9 на 10 серпня в районі Староігнатівки його бригада потрапила під мінометний обстріл. Чоловік згадує все сталося біля третьої години ночі. Лише під ранок його 72 – га бригада вичислила позиції ворожих танків.  Олексію вдалось зробити чотири вистріли по противнику з гранатомета та після цього чоловік відчув пекучий біль у спині.
Куля ввійшла в ліву лопатку та зачепивши хребет вийшла через праву. Наразі стан чоловіка стабільний та робити будь які прогнози за рано.
Загалом за останні чотири місяці через руки лікарів Мечникова пройшло понад півтори тисячі бійців. Для того аби продовжувати плідну роботу й надалі у вересні місяці тут планують влаштувати черговий день донора.