понеділок, 10 серпня 2015 р.

Підніматися сходинками корисно для здоров’я, та ліфт все ж зручніше. ( відео )

В Дніпропетровську активно проводять капітальний ремонт підйомників у житлових будинках. Окрім косметичних робіт, в міськраді обіцяють привести до ладу навіть ті ліфти, що простоюють вже не один рік. Тож, незабаром, людям повернуть можливість підніматися на свій поверх із комфортом.
Працюючий ліфт в будинку. Багато жителів міста вже забули про таке благо цивілізації. Однак, вже скоро люди знову зможуть пересуватися між поверхами не витрачаючи власні сили. Адже, лише цього року, в Дніпропетровській міській раді запланували ремонт майже 600 підйомників у житлових будинках. До того ж, окрім поточного ремонту, до життя повернуть майже 150 ліфтів, що вже роками простоюють.
Ремонт ремонтом, та проблема розкрадання ліфтового обладанання залишається такою ж гострою, як і завжди. Відтак, постає питання доцільності: навіщо докладати стільки зусиль та витрачати фінанси, якщо все одно розберуть і винесуть. Та в управлінні житлового господарства подумали і про це. Вже з наступного року в ліфтових шахтах міста розпочнуть встановлювати датчики руху та сигналізації. Така система захисту обійдеться не дешево, та вартість нового ліфту значно вища.
Таке масове відновлення ліфтової техніки - явище, м’яко кажучи, незвичне для Дніпропетровська. Більше того, Михайло Лисенко назвав його рекордним, в порівняні із минулими роками. Однак, на цьому міськрада не зупиняється. Наступного року введуть в експлуатацію майже 300 підйомників, що простоюють вже по 30 років. Вони були виготовлені на неіснуючих нині заводах ГДР та Угорщини, тож і деталей для них немає. Їх замінять на нові та більш сучасні. Відтак, важливе для пенсіонерів та інвалідів питання, щодо подолання чергового поверху драбиною, потроху вирішують.