пʼятниця, 14 серпня 2015 р.

Платити чи не платити, ось у чому питання.

Останнім часом махінації з приладами обліку стали звичайною справою. За законом перевірку таких пристроїв повинні проводити за власні кошти ті підприємства , які надають послуги водопостачання.
А на справі людей змушують оплачувати перевірку,  ремонт, демонтаж лічильників із власної кишені. Як не дати себе обдурити , та що треба робити, щоб ваш прилад перевіряли безкоштовно – дізнавались мої колеги.
Чи варто платити за те, що по закону безкоштовне?! Відповідь на це питання Анатолій Мельник так би й не знайшов, як би не вИпадок. Коли підійшов строк перевірки лічильника на воду, чоловік звернувся до водоканалу за місцем проживання  з заявою перевірити прилад обліку –  на що отримав чітку відповідь: лічильник перевірять, але доведеться заплатити.  Це чоловіка вкрай обурило. Мовляв за законом періодичну перевірку, демонтаж, та ремонт приладів обліку – повинно оплачувати підприємство, що надає послуги водопостачання.
І це не єдиний випадок. За словами фахівців - люди платять бо не знають закону. Щоб безкоштовно перевірити лічильник, достатньо прийти в абонентську службу та написати заяву на його розпломбування.
І тільки правильно написана заява у двох екземплярах - виключає  варіанти того, що на вас будуть наживатись. вони не дуже переживають, щодо порушення закону, тому що ви фактично прийшли і самі попросили, а якщо ви маєте правильну заяву, то вони втрачають можливість примушувати вас платити.
Якщо ж заява написана правильно, а працівники міськводоканалу продовжують змушують вас платити - не хвилюйтесь, Феміда на вашому боці. Саме вона й допоможе розібратись із порушниками закону.