середа, 12 серпня 2015 р.

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні продовжують виходжувати малюків із зони АТО.

Цього разу медики врятували життя двом братам з села Нівельське, у їхній будинок влучив снаряд. Ваню та Максима привезли до Дніпропетровська у тяжкому стані, але вже зараз хлопці Почуваються значно краще. Історію одужання знають наші журналісти.
Родина Леонових усе життя мешкала у маленькому селі на Донеччині.  Не залишили домівку і з початком АТО. Мати Маргарита каже, обстріли у Нівельському були і раніше, але останнім часом панувала тиша. Той снаряд нагрянув зненацька.
Коли впав снаряд найСтарший син на  був на подвір’ї – тож тяжких травм у нього немає, тільки подряпині на нозі. А ось його братам пощастило менше.  Молодший, Ваня був у вкрай тяжкому стані.
Спочатку рятувати хлопців допомагали українські військовослужбовці - діставали потерпілих с під уламків. Першу медичну допомогу надали лікарі, які пішли добровольцями у зону АТО. Потім малих доставили гелікоптером до Дніпропетровська.
Брати Леонови зараз знаходяться у хірургічному відділенні обласної дитячої лікарні.  Скоро на виписку, але  хлопцям та мамі їхати немає куди. Від будинку залишились самісінькі уламки, а із речей - тільки те, у чому були на момент трагедії. Сім*я потребує допомоги, але радіють і тому, що мають, головне, каже Маргарита – це мирне небо над головою.