пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

Соковиті ласощі або отрута? ( відео )

На Дніпропетровщині вже розпочався сезон баштанних культур. Люди купують кавуни та дині, як наслідок - у лікарнях побільшала кількість пацієнтів із кишковими захворюваннями та отруєннями. Як захистити власне здоров*я, і не наїстися нітратів та пестицидів – дивіться далі у сюжеті.
Смачненькі кавуни та солодкі дині – починаючи із серпня баштанні можна побачити на усіх ринках Дніпропетровська. Привабливі на вигляд, але такі небезпечні – визначити, чи є там нітрати та пестициди можливо тільки у лабораторії. Останнім часом до лікарень потрапляє все більше пацієнтів з отруєннями – саме через вживання баштанних.
Довести те, що отруєння відбулося саме через хімікати – практично неможливо, для цього потрібно мати зразок цього продукту. Його скоріше за все вже з*їли. Але всі хворі кажуть одне і теж – придбали на стихійному ринку. Хоча більшість дніпропетровців все ж намагається купувати у перевірених, безпечних місцях.
Не дивлячись на свідомість багатьох покупців, прихильників  стихійних базарів – чимало. Такі місця, на відміну від офіційних ринків – безконтрольні. У будь-якому разі, убезпечити себе можна тільки єдиним чином.
Ми провели власний експеримент – запитали у продавців, чи є в них документи на баштанні.
Результати опитування вражають - отруїти дніпропетровців можуть навіть на великих, офіційних ринках.
Фахівці радять – якщо вам не надали документів на продукцію – краще піти до іншого магазину. У супермаркетах все перевіряють ретельніше. А повний перелік торговельних точок, на яких точно є вся документація на продукти можна побачити на сайті дніпропетровського міськвиконкому.