понеділок, 10 серпня 2015 р.

Фонд «Українська перспектива» організував освітньо-пізнавальну екскурсію «Козацтво Дніпропетровщини» для дітей з особливими потребами.

Його учасниками стали понад тридцять вихованців Дніпропетровського дитячого будинку - інтернату. Їх катали на конях, показали побут наших пращурів, пригостили смачним козацьким кулішом.
Дитячі мрії реалізував фонд «Українська перспектива» .  Ставлення «на рівних»до дітей з особливими потребами, турбота і піклування про них є ознакою розвиненої  і цивілізованої країни. Такі малята не повинні відчувати себе обділеними. Навпаки, мають впевнено орієнтуватися в соціумі, повинні мати можливості для повноцінного розвитку і дозвілля. Саме тому Фонд «Українська перспектива» організував для вихованців Дніпропетровського дитячого будинку - інтернату таку екскурсію. Діти відвідали хутір «Козацька Сотня» в селі Гречане, де на юних мандрівників чекали: кінна вистава, фотосесія з козаками, участь у козацьких розвагах. А також частування - наваристий куліш і традиційний узвар.
Педагоги, дивлячись на щасливі очі своїх вихованців, не приховують радості. Адже для цих дітей така мандрівка – перша в житті. У подорож взяли навіть тих, хто не може сам пересуватись – волонтери фонду «Українська перспектива» допомогли педагогам із транспортуванням малят.
Освітньо-пізнавальні екскурсії «Козацтво Дніпропетровщини» фонд «Українська перспектива» проводить для школярів області з початку червня. У програмі маршруту - Дніпропетровський музей імені Яворницького, візит до Петриківки і знайомство з експозицією музею культури, етнографії та побуту, а також село Гречане і хутір «Козацька Сотня». З початку старту проекту екскурсії вже відвідали понад 1 800  школярів. Екскурсії будуть проводитися до кінця літа. Участь у них можуть взяти всі бажаючі.