пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

Небезпечний сухостій. ( відео )

Старі дерева, які знаходяться у аварійному стані – непокоять людей. Дніпропетровці побоюються у вітряну погоду виходити з дому. Мовляв, ніколи не знаєш, коли та де саме тебе зненацька застануть дерев’яні опади.
Той факт , що старі дерева – небезпечні , підтвердили й у комунальному підприємстві «Міськзеленбуд». Тільки за останній місяць зі скаргами звернулись сотні людей. А це свідчить про те, що з зеленими шкідниками треба щось вирішувати. Наразі аварійної ситуації немає, але до сезону дощів –  проведуть санітарно-профілактичні роботи.
За словами комунальників , щоб позбавитись від дерев шкідників – достатньо звернутись до Міськзеленбуду та протягом декількох тижнів вони вирішать вашу проблему. Головне вчасно звернутись, з іншим проблем не виникне.
Санітарно-профілактичні роботи вже проведені на житловому масиві Західний та у центрі міста. Зараз такі  роботи ведуться на житловому масиві Тополя -1. Місцеві радіють, мовляв нарешті зможуть не хвилюватися за своє здоров’я та безпеку своїх дітей.
Комунальники ж зазначають, вже до початку сезону дощів приберуть усі аварійні дерева по місту. То ж люди можуть не хвилюватись.