пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

Україна пишається ними. ( відео )

У Дніпропетровську один із найвідоміших журналів міста відзначив активістів , волонтерів , громадських діячів та людей, які у важкий для країни час  не залишились осторонь проблем. Імена герої сьогодення – дізнавались мої колеги.
Герої існують і вони серед нас. Дарина не за чутками знає про усі жахіття війни. Бо відчула їх на собі  особисто. За політичні переконання та громадську позицію жінка опинилась у полоні ворожих сил. Але попри все не зрадила своїй громадській позиції, вистояла та вирвалась живою з гарячого Сходу. Дивується, з того моменту, як повернулась усі називають її героїнею, але сама Дарина так не вважає. Каже, як і кожен патріот, вона просто любить свою країну.
Дніпропетровськ пам’ятає  та цінує своїх героїв. Саме тому й зібрались під відкритим небом  у дружньому колі, щоб відзначити людей  з активною громадською позицією.  Волонтери, активісти , лікарі та меценати – всі ті, хто підтримував свою країну у її найскрутніші часи.
Більш ніж 20 номінацій  у різноманітних сферах  та нагороди знайшли своїх героїв. Організатори впевнені такі заходи не  тільки зближують, а й мотивують на нові добрі справи. Як би там не було важко, але українці повинні знати імена людей,  завдяки яким Україна залишається непідкореною.