вівторок, 25 серпня 2015 р.

День Незалежності з розмахом святкують у Дніпропетровську. ( відео )

По всьому місту проводять безліч тематичних заходів. Концерти та виставки – ледь не на кожному перехресті. Танці, співи, музика та експозиції на історичну тематику. Національні прапори майорять звідусіль. Цьогорічне Свято Незалежності – найбільш яскраве та патріотичне за останні 24 роки. Такої кількості людей на вулицях не очікував ніхто.
У центрі Дніпропетровська будь – хто може знайти собі заняття до смаку. Танцювальний флешмоб, парад патріотів, співи, плетіння маскувальних сіток для бійців АТО чи виставка козацької зброї. Поруч зі стендами козаки проводять показове тренування та майстер-класи для майбутніх запорожців. Там же влаштували і польову кухню.
Не обійшли увагою і прихильників танців. На площі Героїв Майдану провели танцювальний флешмоб, який завершився народженням найбільшого в Україні державного прапору. Постановник дійства Денис Міргоязов каже, що на репетиціях було лише півсотні городян, однак під час самого заходу до нього долучилися більше двохсот жителів Дніпропетровська.  Потрібним рухам їх навчили  -- всього за півгодини.
День Незалежності в Дніпропетровську не залишив байдужим нікого. Урочиста атмосфера та патріотизм українців переповнюють вулиці міста. Ті, хто були присутні на святкуванні згадуватимуть цю дату з особливою теплотою.