середа, 26 серпня 2015 р.

Заручники війни. ( відео )

До обласної клінічної дитячої лікарні із Донецької області привезли пораненого дев’ятирічного хлопчик. 24 серпня близько 6ї години вечора лікарі доставили малюка у важкому стані. Наразі життю хлопчика нічого не загрожує. Медики стверджують хлопчина народився у сорочці. Про стан малюка дізнавались мої колеги.
Близько 6ти годин три бригади хірургів невтомно боролись за життя цього хлопчика. Малюка привезли прямісінько із зони АТо, де він отримав численні осколкові поранення. Головний реаніматолог обласної клінічної дитячої лікарні говорить у хлопчика безперечно є янгол охоронець. Бо із такими пораненнями, мало хто виживає.
Лікарі зазначають , зараз стан хлопчика стабільний. Його життю вже ніщо не загрожує. Та довелося малюкові пережити чимало операцій - з видалення осколків з лівого ока, ноги , та шинування шелепи. Тепер на маленького пацієнта чекатиме період довгої реабілітації.
Та окрім діагнозу  про  хлопчину медики нічого не знають - ані імені,  ані адреси , ані прізвища батьків. Та в лікарні говорять - хоча першочергове завдання зараз -  поставити малюка на ноги, вони невпинно шукають його родину.  ТОж якщо комусь  відома бодай якась інформація про місце проживання або батьків хлопчика ,  просять повідомити її за номерами обласної клінічної дитячої лікарні. Нагадаймо , трагедія трапилась близько 10ї години ранку у селі Володарське , Донецької області.