вівторок, 25 серпня 2015 р.

День незалежності не пройшов повз дніпропетровців. ( відео )

День незалежності не пройшов повз дніпропетровців. Охочих розпочати гуляння  у компанії  інших мешканців міста було багато. Місце зустрічі – Комсомольський острів. Орієнтир – пам’ятник великому кобзарю.
Пісні та танці – тут гучно та весело. Традиційно свято відкрили  гімном. А далі вже не до посмішок – хвилина мовчання на честь воїнів, що віддали життя, захищаючи нашу неньку.
А чим краще виказати  свою любов до України, її минулого та майбутнього, та шану полеглим ,як не квітами. Ці букети для тих, хто не з нами, але в наших серцях.
Цей день важливий для всіх українців. Його значення особливе  для молодого покоління.
Пан Олександр, прийшов у гарній вишиванці, як і багато інших Дніпропетровців, аби підкреслити – я Українець. Для нього така сорочка не перша, за життя змінив їх чимало. Чоловік упевнений, Українці – талановита нація. А народ на таке свято заслуговує, адже Незалежність нашій країні далася дуже нелегко.
Владислав ділиться, у нашої країни зараз важкі часи, але подібні святкування людям життєво необхідні.
Ще не вмерла Україна, і слава і воля… Українці вірять, і далі поганого кінця для нашої країни очікувати не варто. Вони знають, поки триматимуться разом – держава буде сильною.