пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

Дніпропетровські музиканти повертаються до телевізійних чартів. ( відео )

Група «Гражданин Топинамбур» презентувала свій новий кліп під назвою «Джига». Тож, вже найближчим часом прихильники їхньої творчості зможуть побачити нову роботу своїх улюбленців на музичних каналах України.
«Джига» від «Гражданина Топинамбура». Популярна Дніпропетровська група презентувала свій черговий кліп. І вже незабаром він з’явиться в телевізійному ефірі. Нова робота є дуже актуальною на сьогоднішній день, - кажуть музиканти. Тож, найвірогідніше, кліп сподобається не тільки фанатам групи, а й пересічним меломанам.
Трек «Джига», м’яко кажучи, нехарактерний для творчості «Топінамбурів». Адже його гостро - соціальний характер яскраво виділяється на тлі попередніх робіт гурту. Однак, музиканти ризикнули і додали, такої собі злободенної перчини, до своєї музики. Експеримент виявився вдалим, а кліп вийшов феєричним та яскравим.
Роботою залишилися задоволені усі учасники зйомочного процесу. Починаючи від дівчат з групи підтримки і закінчуючи режисером Олексієм Тараненко. За його словами, головною метою було передати драйв та енергію цієї пісні і це завдання вони виконали на всі 100 %. А вибір локації для зйомок ще більше підкреслив стиль групи.
Кліп є своєрідним «антикорупційним бойовиком», кажуть учасники гурту. А його злободенність не підлягає сумнівам. Тож, хлопці сподіваються, що їхня «Джига» зможе пробудити людську свідомість.