пʼятниця, 7 серпня 2015 р.

Заповнити всі бланки, зробити копії документів та не забути понервувати - весь місяць клопотів у колишніх школярів було достатньо. ( відео )

Але зараз все вже позаду. Ліза - абітурієнтка, одна з тих щасливчиків, чиє їм’я є - у списках рекомендованих до держзамовлення. Сил дівчина доклала до цього чимало.
Зараз дівчині теж не до відпочинку - вона подає оригінали документів до університету. Каже, це приємна морока, та радіє, що стала студенткою.  Буде навчатися на механіко-математичному факультеті.
Ліза подавала документи у чотири дніпропетровських виші, але навчатися хоче саме в ДНУ.  І вона така не одна. Бажаючих поступити  до Дніпропетровського  національному університеті було чимало - цифра вражає. Але безкоштовно навчатися будуть не всі.
Якщо вас у списках немає - засмучуватися не поспішайте. Кожен абітурієнт ще має змогу стати студентом - але вже на контрактній основі.
Ця вступна кампанія відрізняється від тогорічної - і зміненими правилами вступу, і зменшенням бюджетних місць.  Майбутні студенти не втрачають оптимізму – чимало з них  готові навчатись і на контрактній основі,  в одному з найкращих вишів України.