понеділок, 17 серпня 2015 р.

У Дніпропетровську відремонтують в два рази більше доріг ніж планувалося. ( відео )

У Дніпропетровську відремонтують в два рази більше доріг ніж планувалося. Таке розпорядження віддав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
 Він не раз зазначав, що ремонт доріг – одне з пріоритетних питань для Дніпропетровщини. Тому коли з’явилася можливість, дав доручення активно зайнятися автомагістралями.
Замість одного мільйона квадратних метрів доріг комунальної власності, як планувалося відновити раніше, на Дніпропетровщині цьогоріч відремонтують вдвічі більше.
Першочергово ремонтуватимуть під’їзди до шкіл, дитячих садочків, лікарень та інших соціальних закладів. А також транзитні шляхи повз населених пунктів і ті дороги, якими часто пересуваються вантажівки. На капітальний ремонт припадає тридцять відсотків запланованих робіт. Фінансування ж в цьому році йтиме і з обласного, і з місцевих бюджетів.
Валентин Резніченко ініціював і створення групи, яка контролюватиме якість виконаних робіт. Долучилися до неї й активісти. Напередодні вони разом з фахівцями об’їхали вже всі населені пункти, де ремонтують дорожнє покриття.