четвер, 13 серпня 2015 р.

Черговий прийом мешканців Дніпропетровської області голова облдержадміністрації Валентин Резніченко провів у Криничках.

П’ятнадцять жителів з різних селищ та міст району ділилися своїми проблемами та проханнями. Валентин Резніченко всіх вислухав та роздав доручення, аби проблемами невідкладно зайнялися відповідальні особи. Що непокоїло людей та чого потребують .
Пані Маргарита прийшла сьогодні на зустріч з головою ода, бо вже не знає як добитися бажаного. Більше десяти років жінка намагається випросити автобус для школярів. Зараз учні мусять їздити до школи за п’ять кілометрів автобусом, що належить іншому селу. Чекати його доводиться довго, тож на заняття малі просто спізнюються.  Валентин Резніченко запевнив, транспортний засіб діти отримають в жовтні.
Пані Тетяна скаржиться на питну воду. Раніше жителі Щорська брали її з колодязях та й там вона майже зникла. Підвідного водогону в селі ніколи не було, але незабаром ситуація все ж зміниться. Для цього жителі повинні підготувати проектно-кошторисну документацію, а вже далі облдержадміністрація візьме справу в свої руки.
У Пана Миколи проблема схожа. Два села вже більше двадцяти років як без питної води. Вільногірські кар’єри пролягли тоді біля цих населених пунктів і вода в колодязях людей стала просто не придатною для вживання. Тож жителі селищ змушені привозити воду аж з міста чи купувати. Та мріють, аби ситуація нарешті змінилася.
Загалом  на прийом голови ОДА  в Криничках рийшло п’ятнадцять людей. Прохали про різне. Валентин Резніченко доручення розподілив, тож допомогу люди тепер отримають. Хтось найближчим часом, хтось в наступному році – в залежності від  складності ситуації та масштабів робіт.