середа, 12 серпня 2015 р.

Наскільки чесні дніпропетровські чиновники та депутати?

Чи готові вони до перевірки власних декларацій про доходи? Чи дійсно живуть лише на заробітну платню? Хто досліджував їх витрати і який результат отримали..
З жовтня дві тисячі чотирнадцятого року в силу вступив закон про очищення влади. Перевірку на чесність мусять пройти всі чиновники та депутати в період з червня цього року до грудня наступного. Громадські активісти говорять, в центральній владі цей закон виконується лише частково. А у нашому регіоні перевірки тільки-но розпочали. Активісти діляться, зараз фіскальна служба розглядає документи  двадцяти місцевих посадовців.  перевіряють і статки .
Громадські активісти й самі вирішили промоніторити доходи та витрати наших можновладців. Перебрали інформацію про більше ніж сімдесят з них. Результатом не задоволені. Говорять, машини, поїздки на курорти, земельні ділянки,шості айфони та квартири вартістю приблизно в девятсот тисяч гривень при річному прибутку родини максимум в сто – їм повинні бути не по кишені. Також не рідкість так званий конфлікт інтересів в подружжі. адже За законом дружина чи чоловік посадовця не мають права мати бізнес у тій сфері, за яку цей посадовець відповідає. в дніпропетровську цим часто нехтують. Тож активісти зібрали необхідні документи та передали їх до відповідних структур.
Активісти сподіваються, що їхні старання не будуть марними. Фіскальна служба їхні здобутки розгляне та винесе вердикт. А якщо результати перевірок не зійдуться, готові йди зі своїми доказами до суду та оскаржувати рішення податкової вже там.