понеділок, 10 серпня 2015 р.

Допомога з - за океану. ( відео )

Українська діаспора в Америці підтримує співвітчизників не лише добрим словом.  До Дніпропетровська вони передали сучасне медичне обладнання.Загальна сума допомоги складає більшепівмільйона доларів. Обладнання та медикаменти отримала лікарня ім. Мечникова та Дніпропетровський військовий госпіталь.
«Разом за Україну»! Саме під таким гаслом українська діаспора з Техасу збирала гуманітарну допомогу. Волонтери говорять кошти на обладнання жертвували не лише представники діаспори. Необхідну суму зібрали завдяки не великим внескам й пересічні американці. І хоч медичне обладнання придбали не нове та волонтери запевняють – справне.
Вісімдесят відсотків усього вантажу укомплектували саме для лікарні ім. Мечникова. Частину обладнання передадуть до приймально – діагностичного відділу. Адже саме тут проводять усі невідкладні операції. Серед медичного вантажу лише най необхідніше. Лікарі говорять закордонні колеги передали дефіцитне обладнання, якого вони потребують щодня.
За словами медиків у наш час така допомога дуже цінна. Адже лікарня ім. Мечникова щодня приймає поранених зі Сходу. Лише за останні дві доби привезли 15 військовослужбовців. Андрій один із них. Три місяці він провів у зоні АТО та під час чергового мінометного обстрілу чоловік отримав численні осколкові поранення. Наразі робити будь які прогнози за рано та Андрій сподівається на скоріше одужання.
А ось спеціалісти впевнені завдяки подарунку від закордонних колег, вони поставлять на ноги усіх хлопців. В свою чергу волонтери запевняють, така допомога не остання. Українська діаспора планує передати ще дві партіЇ медичного обладнання та препаратів. Та перед цим вони проведуть, так званий волонтерський контроль. Для того аби прослідкувати, як використовують їх гуманітарну допомогу.