середа, 5 серпня 2015 р.

Телефонній мережі Дніпропетровська 120 років. ( відео )

Ювілей відсвяткували з розмахом. В честь свята у дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького відкрили експозицію. На полицях музею можна побачити 17 – річну історію розвитку мобільного телефону.
Сьогодні без сучасних гаджетів ми просто не уявляємо свого життя. Всі вони мобільні та зручні у використанні та так було далеко не завжди. На виставці представлені експонати від дев’ятнадцятого сторіччя і до наших днів. Раніше ось такі громіздкі апарати вважали за розкіш, сьогодні ж вони стали частиною історії.
До виставки готувалися майже півроку. За цей час вдалося зібрати близько 300 експонатів та більше сотні світлин, що ілюструють становлення телефонної мережі. Організатори говорять кожен експонат тут унікальний. Та є й ті, що заслуговують особливої уваги.
Андрій дізнався про виставку випадково. В газеті побачив звернення від музею та вирішив допомогти в організації виставки. Тут представлені три його експонати. Цим мобільним телефонам більше десяти  років, чоловік вважає, що вони вже віджили своє та мають зайняти гідне місце на полицях музею.
Виставка триватиме до кінця серпня, тож кожен бажаючий зможе побачити історію розвитку телефонної мережі на власні очі.