пʼятниця, 31 липня 2015 р.

Дніпропетровськ може запасатися свічками. ( відео )

Через критичну недостачу вугілля місту загрожує часткове відключення енергоживлення. В Укренерго заявили про введеня заходів примусового обмеження енергозатрат. Тож, вже незабаром, в області розпочнуть жорстку економію палива.
Дніпропетровськ може частково залишитися без світла. Про це заявили в прес- службі ДТЕК Дніпрообленерго. Така ситуація склалася через проблеми із постачанням енергоресурсів на теплові електростанції України. Відтак, на нас чекає повторення ситуації, що відбувалася в грудні минулого року, коли в кількох районах міста вимикали світло.
Суть цих обмежень полягає в тому, що в різних районах міста відключатимуть електропостачання. Робити це будуть погодинно, згідно із графіком. Тож, можна не боятися залишится без світла на декілька діб. Однак, подібні заходи не стосуються соціально важливих об’єктів: шкіл, лікарень та дитячих садків. В будь – якому разі хвилюватися ще зарано – тимчасові відключення розпочнуться тільки із настанням холодів.
За статистикою Обленерго населення споживає лише 20 % від загальних енергозатрат Дніпропетровщини. Тож, багато на ньому не зекономиш. Це дає надію, що примусові відключення не зачеплять житлові будинки. Відтак, основна частина обмежень стосуватиметься лише велих підприємств. Такі відключення практикуватимуть в  Україні до тих пір, поки постачання енергоносіїв не стабілізують.