середа, 29 липня 2015 р.

Нова дорога та світло для водіїв. ( відео )

На вулиці Гаванська проводять ремонтні роботи дорожнього покриття та зовнішнього освітлення. За реконструкцією взялись, адже ця вулиця є транзитною у нашому місці. Всього планують замінити 84 світильника та відновити 2 кілометри дорожнього покриття.
В останнє ремонтні роботи тут проводили 15 років тому. За цей час асфальтне покриття на зовнішнє освітлення вийшло з ладу. Частковими роботами тут не зарадиш, тому взялись за капітальне оновлення вулиці. В першу чергу змінили асфальт. На це виділили близько  4 млн. грн..
Разом з тим комунальне підприємство «Міськсвітло» займається переоснащенням зовнішнього освітлення. Ржаві світильники та лампи замінять  на енергозберігаючі. Адже питання економії наразі хвилює не лише пересічних громадян, а й місто в цілому. Та більше того ощадливе освітлення зменшить навантаження на електросистему.
Завдяки такому сучасному освітленню вдасться зекономити близько 800 Кват електроенергії на годину. Завершити усі роботи планують вже до кінця місяця. Та після цього візьмуться за ремонт житлового масиву Фрунзе та двох центральних вулиць Дзержинського та Рогальова.