вівторок, 7 липня 2015 р.

Правоохоронці радять батькам уважніше ставитися до дітей під час канікул.

 Як доводить практика саме з нічого робити підлітки йдуть на правопорушення. Саме в літній період частішають випадки самовільного уходу дітей з дому, збільшується кількість кримінальних і адміністративних порушень з боку неповнолітніх.
В рамках загальнодержавної операції «Літо» тільки в обласному центрі до адміністративної відповідальності вже притягнуто майже 70 батьків. Все це через правопорушення, скоєні їхніми неповнолітніми дітьми.
Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Літо» триває. Великою проблемою, кажуть правоохоронці, залишається продаж неповнолітнім тютюнових виробів та алкогольних напоїв, у тому числі пива. Саме за це правопорушення з кінця травня тільки у Дніпропетровську склали 15 протоколів. До адміністративної відповідальності притягнули продавців. Відносно власників об*єктів торгівлі вирішується питання про запровадження штрафних санкцій. Підприємцям за правопорушення доведеться сплатити близько 7 тисяч гривень. До того ж вони будуть позбавлені ліцензії на реалізацію спиртних напоїв та тютюнових виробів.
Підліток знічев*я у компанії однодумців, ще й «підігрітий» алкоголем, спроможний неприємно здивувати рідних. «Застукані» на правопорушенні підлітки у натовпі нерідко поводяться агресивно. З метою профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому  середовищі правоохоронці щодня проводять рейди. Результати роботи - невтішні.
З боку батьків не зайвим буде періодично розповідати дітям про поведінку на воді, нагадувати про правила дорожнього руху. Також на несформовану психіку підлітків великий вплив має його оточення – друзі. Тому  правоохоронці попереджають  - профілактична робота з дитиною має велике значення. Аби підліток цінив життя та не вступав у конфлікт із законом.