вівторок, 7 липня 2015 р.

«Збережи дерево» – таку акцію розпочали у Дніпропетровську майбутні екологи.

Аби під давній дуб, що росте поруч їх начального закладу не кидали сміття – студенти взяли рослину під свою опіку: зробили огорожу, поставили табличку та висадили квіти. Але це лише початок великої доброї справи.
Цьому дубу не так багато років, та історію свою має. Колись, вдячні випускники вишу подарували його рідному навчальному закладу. Минув час і поруч дерева звели магазин, а разом з ним  виник і смітник. Студенти на це спокійно дивитися не могли, тому і вирішили взяти дерево під свою охорону.
Ідея охорони дерева виникла у студентів четвертого курсу, зараз вони вже бакалаври і багато хто з них  піде в доросле життя. А опіку залишать на першокурсників.
Задум студентів прийшовся до душі і викладацькому колективу. Тепер молодь більш активно візьметься за охорону і інших зелених насаджень.  А головне сподіваються всі , що акція  стане масштабною.
Викладачі аграрно-економічного університету нагадують, кожне дерево чи квітка – це такий необхідний кисень для наших легень. Тому рослини потрібно берегти та доглядати за ними, аби прожили вік, закладений в них природою.