пʼятниця, 3 липня 2015 р.

Троє Українських військових повернулись до Дніпропетровська з Литви. ( відео )

 Там вони пройшли безкоштовний курс лікування після важких поранень. Місяць реабілітації закордоном та наших героїв просто не впізнати.
Всі витрати на відновлення здоров’я бійців 93 – го батальйону взяла на себе балтійська країна. Як героїв зустрічали у Дніпропетровську бачили мої колеги.
Пані Тетяна помітно нервує жінка зустрічає найменшого сина. Олександр  пішов до армії у 2013-му та з початком подій на Сході, був призваний на службу в АТО. Минулого літа хлопця поранили під Дебальцевим. Життя йому рятували  дніпропетровські медики, реабілітацію проходив  під наглядом литовських лікарів. Та ось через місяць він знову зустрівся з рідними. Мати не приховує емоцій.
Поряд з Олександром його бойові товариші, у кожного з них своя історія. У лютому цього року Андрій зазнав перелому черепа від вибуху снаряду. Все сталося під Авдієвкою. Сьогодні чоловік вже відновив координацію руху та за шанс на повноцінне життя вдячний закордонним лікарям.
З початку цього року з Дніпропетровська на реабілітацію до Литви відправили вже понад 30 бійців. Та кожного місяця ця цифра лише зростатиме. Загалом, з вересня 2014 року у Литві пройшли реабілітацію та лікування понад 120 наших бійців.