вівторок, 28 липня 2015 р.

Руїни по сусідству. ( відео )

Вже 22 роки аварійний дім на житловому масиві Тополя -1 лякає місцевих жителів. Люди обурені тим, що вимушені мешкати поруч із небезпечною будівлею, яка у будь який момент може обвалитись.
Адже тополяни добре пам’ятають, як 15 років тому такий самий будинок пішов під землю, потягнувши за собою школу і дитячий садочок. Люди бояться, що трагедія може повторитися.
Суцільний безлад ,сміття та цегла – це все, що залишилось від будинку № 9 після оповзня 97 року. З того часу  нічого не змінилось. Колись багатоквартирний будинок  – сьогодні притулок для безхатченків.  Люди такому сусідству не раді. Впевнені -  з цим треба щось робити, і чим скоріш, тим краще.
Місцева влада від проблеми не відхрещується. У департаменті житлово- комунального господарства запевняють, про будинок пам’ятають, але  крім нестачі грошей є багато інших проблем, які не дають розпочати реконструкцію споруди.
За словами можновладців – якщо висновки експертизи будуть задовільними, вже наступного року вони займуться реконструкцією. Ремонтуватимуть будинок за кошти інвесторів та місцевого бюджету. І по закінченню – 684 квартири будуть готові для заселення.