четвер, 30 липня 2015 р.

Миру – мир! ( відео )

Проспекту – ремонт! Вже до Дня Міста жителі Лівобережного-3 отримають чудовий подарунок. Замість розбитої та засміченої центральної алеї на Проспекті Миру буде зручне та гарне місце для прогулянок. А поки що працюють люди та будівельна техніка.
Жодних поламаних лав та перегорнутих сміттєвих баків. Вже у вересні проспектом Миру можна буде прогулюватись і не боятись підвернути ногу в черговій ямі. Зараз там повним ходом йдуть будівельні роботи. Робітники замінюють асфальт на плитку, ставлять нові бордюри та кам’яні лави для бажаючих відпочити.
На сьогодні процес завершили приблизно на 50%. Проте, місцеві вже задоволені такими змінами. Впродовж довгих років жителі Лівобережного зайвий раз не виходили на алею через її занедбаний стан. Тож, таку реконструкцію зустріли позитивно. Незаважаючи на те, що роботи ще не завершені – пенсіонери, матері та маленькі діти вже прогулюються бульварною частиною.
І це ще не всі зміни. Сама алея стала ширшою, з’явилися, так звані, «кишені», де можна спокійно відпочити. А незабаром зникнуть незаконні торгівельні точки, на які нарікають місцеві мешканці. Заступник міського голови пообіцяв найближчим часом незаконні мафи прибрати. А ще на проспекті облаштують комфортні автобусні зупнки. Самі ж маршрутки стоятимуть на спеціальній стоянці, а не по краях дороги. А наступного року приведуть до ладу і пішохідні тротуари.
Про такі кардинальні зміни жителі проспеку Миру навіть не мріяли. Із нетерпінням вони чекають, коли зможуть прогулятися остаточно відремонтованою алеєю.